Series
Ratings
15
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Meteor GardenRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0