Movies
Ratings
567
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.5
The ConciergeRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5