Series
Ratings
126
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Detective Academy QRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 4.0
Hell GirlRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5