Movies
Ratings
631
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5