Titles you rated
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0