Series
Ratings
139
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5- 한국기행 - 가을 밥도둑을 잡아라Rated ★ 4.0
Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 3.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 5.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
NANARated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Transit GirlsRated ★ 1.0