Movies
Ratings
1352- Oh, ValentineRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Me, a BlackRated ★ 3.0
Mad Dance OfficeRated ★ 3.0- Whispering WaterRated ★ 3.0
- SohRated ★ 3.0
New NormalRated ★ 1.5
SamakdoRated ★ 1.5
SHOW ME THE JUSTICERated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
Until the End of the WorldRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.0
The Floor PlanRated ★ 1.5- Mr. Kim Goes to the CinemaRated ★ 3.5
No Other LandRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
ChimeRated ★ 3.5
Le BonheurRated ★ 4.5