Movies
Ratings
13
Spirited AwayRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
TwinstersRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The TableRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0