Series
Ratings
222
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Part 3Rated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0