Series
Ratings
25
LarvaRated ★ 3.5
Dokgo RewindRated ★ 3.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0