Movies
Ratings
372
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
At the BenchRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
The Straight StoryRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5