Movies
Ratings
100
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0