Series
Ratings
274- Re: Life in a different world from zero Season 4Rated ★ 3.0
NEEDY GIRL OVERDOSERated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 3.0
MedalistRated ★ 3.0
Medalist Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Tatami Time Machine BluesRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 2.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.0
Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 3.0
Mayonaka PunchRated ★ 2.5
Zombie Land SagaRated ★ 3.0
Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0