Movies
Ratings
278- HumintRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 2.5
After YangRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
BlinkRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 3.5