Series
Ratings
15- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5