Movies
Ratings
147
WonderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
Macadam StoriesRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0