Movies
Ratings
791
HostilesRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 3.5
Tom and Jerry: Forbidden CompassRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The BeekeeperRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
NocturnalRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The NorthmanRated ★ 4.0