Series
Ratings
150- MonsterRated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Top Boy: Summerhouse Season 1Rated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
LazarusRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Queen of VillainsRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5