Series
Ratings
183- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 27기Rated ★ 3.0
- 원피스 26기Rated ★ 3.0
- 원피스 25기Rated ★ 3.5
- 원피스 24기Rated ★ 3.5
- 원피스 23기Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Me & RobocoRated ★ 3.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5- 원피스 22기Rated ★ 3.5