Series
Ratings
468
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5- 아따맘마 Part 2Rated ★ 2.5
A Girl & Her Guard DogRated ★ 3.5
KoikimoRated ★ 3.5
Bibliophile PrincessRated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0- 두근두근 비밀친구Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0