Series
Ratings
117
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 2.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
STEINS;GATERated ★ 2.0
March Comes in Like a LionRated ★ 2.0- Fighting SpiritRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 2.5