Series
Ratings
111
When the Weather is FineRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0