Titles you rated
Pursuit of JadeRated ★ 2.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 2.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 3.0