Series
Ratings
50
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.5