Series
Ratings
172
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Blue Archive The AnimationRated ★ 4.5
The Gift of Your HeartRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Yuru Camp△Rated ★ 5.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 5.0
King of DesertRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 4.5
Redo of HealerRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Beauty or BeastRated ★ 5.0