Movies
Ratings
293- A Method to the AirportRated ★ 5.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.5- MA - Cry of SilenceRated ★ 4.5
I am the Secret in Your HeartRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5