Series
Ratings
216
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5