Series
Ratings
115
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 5.0- M&MRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Ar+istRated ★ 3.5
Future ManRated ★ 2.5
Future ManRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0