Movies
Ratings
593
The WalkRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Chernobyl DiariesRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0