Movies
Ratings
674
SpyRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5