Series
Ratings
133
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 5.0
AggretsukoRated ★ 5.0
AggretsukoRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Mew Mew PowerRated ★ 5.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 5.0- Rosen MaidenRated ★ 5.0
- We Are PreCureRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.5
- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.0