Series
Ratings
172
My MisterRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0