Movies
Ratings
802
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
SingRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5