Series
Ratings
24
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Baby StepsRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- 원피스 4기Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5