Series
Ratings
149
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The OrderRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.0
Sick NoteRated ★ 3.0
Sick NoteRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0