Series
Ratings
61
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 5.0- Run Towards TomorrowRated ★ 2.0
Older SisterRated ★ 1.0
She is WowRated ★ 3.0
Stone's CocoonRated ★ 2.0
Love CellsRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 5.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.0
Older SisterRated ★ 2.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 2Rated ★ 1.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 1.5
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0