Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Money GameRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.5