Series
Ratings
171
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.5
Mr. Villain's Day OffRated ★ 4.0
Senpai Is an OtokonokoRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5