Movies
Ratings
383
Extreme JobRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0