Series
Ratings
70- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5