Series
Ratings
34
Ted LassoRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 4.0
- Crow BuildingRated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- RottenRated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0