Movies
Ratings
126
SnowpiercerRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
ColombianaRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0