Series
Ratings
467
Romantic KillerRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0