Series
Ratings
23
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Tomorrow VictoryRated ★ 3.5
The Great WivesRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
MomRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5