Movies
Ratings
1973
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 4.0
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Eden LakeRated ★ 2.0
Send HelpRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Shallow GraveRated ★ 3.5
The DivideRated ★ 2.0
Juror #2Rated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.0