Series
Ratings
38
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0- BossRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0