Movies
Ratings
337- The UglyRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Special ForcesRated ★ 0.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 0.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 1.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 1.5
WaterRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
Shiva BabyRated ★ 0.5
GravityRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 4.5