Movies
Ratings
209
The WhistleblowerRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 0.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 0.5
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 2.5
ThesisRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0