Series
Ratings
515- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Golden BoyRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 3.0
RipleyRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Fubar Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5