Series
Ratings
249- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 2.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 2.5
Smile Down the RunwayRated ★ 2.0
Re-MainRated ★ 2.0